Kobiecy Dream Trip: Tajlandia 9 - 21 lutego

Kasia Jaklewicz, dziennikarka, podróżniczka, założycielka "Dziewczyn, które kochają kitesurfing" zabierze Was w niezwykłą podróż po jej ukochanym kraju - Tajlandii.

Spotkanie z egzotyczną przyrodą, najlepszy street food na świecie, oszałamiające pałace i świątynie, niezapomniane masaże za grosze, białe plaże pod palmami, bary na szczytach drapaczy chmur - to wszystko czeka na uczestniczki tego niesamowitego wyjazdu.

Brak miejsc na ten camp

Kitesurfingowy Dzień Kobiet: El Gouna 3 - 10 marca

Kitesurfingowy Dzień Kobiet by “Dziewczyn, które kochają kitesurfing" to już nasze tradycyjne, kultowe rozpoczęcie sezonu! Na tym campie nie może Cię zabraknąć!

Jeśli chcesz już w marcu zacząć sezon, skorzystać z egipskiego słońca, gdy w Polsce jeszcze zimno i szaro oraz uczcić Dzień Kobiet w najlepszy możliwy sposób to jest właśnie camp dla Ciebie!

Więcej informacji i zapisy

Kite Camp dla Dziewczyn: El Gouna 14 - 21 kwietnia

Campy w El Gounie to nasz absolutny bestseller! I szczerze mówiąc - wcale się temu nie dziwimy! Bo zaledwie 4 godziny lotu z Polski, czeka na nas miejsce, gdzie niemal zawsze świeci słońce (360 dni dni w roku), woda jest płytka i turkusowa, a warunki do uprawiania kitesurfingu - znakomite!

Na wyjazd zapraszamy dziewczyny w KAŻDYM wieku 18+ (tak, górnej granicy wieku nie ma!) oraz na KAŻDYM poziomie zaawansowania (także zupełnie początkujące)!

Więcej informacji i zapisy

Surf & Kite camp dla Dziewczyn: Portugalia 27 kwietnia – 4 maja (Majówka)

Do Portugalii jedziemy na Majówkę, więc wystarczy wziąć 3 dni wolnego, aby spędzić niezapomniany tydzień w regionie Algarve, który słynie z najpiękniejszych plaż na świecie i jednych z najlepszych na świecie w warunków do nauki surfingu.

Na wyjazd zapraszamy dziewczyny w każdym wieku (18+, bez górnej granicy) i na każdy poziomie, także zupełnie początkujące. Będziemy uczyć się na spotach idealnych do stawiania pierwszych kroków lub szlifowania umiejętności!

Więcej informacji i zapisy

Kite Camp dla Dziewczyn: El Gouna 12 - 19 maja

Zapraszamy Was do naszej ukochanej El Gouny, gdzie woda jest płytka, płaska i turkusowa. Szkolą nas profesjonalni i sympatyczni instruktorzy, beach-boy’e zawsze z uśmiechem pomagają na plaży, a na wodzie nad naszym bezpieczeństwem czuwa łódka asekuracyjna.

Do tego na spocie jest bar, łóżka plażowe i hamaki pod palmami, które pozwalają świetnie zrelaksować się po zajęciach.

Więcej informacji i zapisy

Kite Camp dla Dziewczyn: Tarifa 26 maja - 2 czerwca (Boże Ciało)

Zapraszamy Cię na niezapomniany camp do Tarify - Europejskiej stolicy kitesurfingu!!!

Jeśli kochasz kitesurfing lub marzysz o pływaniu na kite’cie, to miejsce po prostu trzeba odwiedzić! Tu odbywają się jedne z najważniejszych zawodów kitesurfingowych na świecie, a w klubach, pubach i na ulicach spotkasz mistrzów świata w tym sporcie. Dosłownie - tutaj wszystko kręci się wokół kitesurfingu!!!

Więcej informacji i zapisy

Kite, Surf & Joga Camp dla Dziewczyn: Chałupy 12 – 16 czerwca 2024

To będzie wyjątkowa edycja, którą zaczniemy 9 (dziewiąty już!!!) sezon campów by "Dziewczyny, które kochają kitesurfing" na Półwyspie Helskim!

Jak zawsze, zapraszamy dziewczyny w każdym wieku (nie ma górnej granicy, bycie dziewczyną to stan ducha!) i na każdym poziomie zaawansowania (od zupełnie początkujących, po zaawansowane, które na naszym campie będą mogły szlifować tricki)! Camp odbędzie się na campingu Solar, w samym sercu surferskiego życia!

Więcej informacji i zapisy

Kite Camp dla Dziewczyn: Sycylia 23 – 30 czerwca

Z ogromną radością chcemy Was zaprosić na pierwszy ever camp "Dziewczyn, które kochają kitesurfing" na Sycylii!

Czeka tam na nas fantastyczny spot do pływania z płytką i płaską wodą, przepyszne jedzenie i wyborne wino, niezapomniane zachody słońca i szalone wieczory oraz odkrywanie tej malowniczej wysypy podczas wspólnych wycieczek.

Więcej informacji i zapisy

Kite, Surf & Joga Camp dla Dziewczyn: Jastarnia 14 – 18 sierpnia (Długi Weekend!)

Zapraszamy Was na nasz kultowy, sztandarowy camp do Jastarni! Dlaczego to miejsce jest dla nas takie wyjątkowe? Bo tu w czerwcu 2016 roku rozpoczęła się historia Campów by “Dziewczyny, które kochają kitesurfing".

Zapraszamy Was do Jastarni w wyjątkowym terminie, bo 15 sierpnia to dzień wolny od pracy! A więc biorąc zaledwie 1 dzień urlopu można z nami spędzić niezapomniany, aktywny i bardzo długi weekend na Helu!

Więcej informacji i zapisy