Hej Dziewczyny!

Cieszymy się bardzo, że możliwe już jest otwieranie miejsc noclegowych, w tym campingów. Te na Półwyspie są właśnie uruchamiane, a to oznacza, że sezon 2020 zbliża się wielkimi krokami! Chcemy, żebyście mogły zrealizować marzenia o nauce kitesurfingu, progres i przede wszystkim udać się z nami na zasłużony odpoczynek nad pięknym polskim morzem i w towarzystwie innych super- babek! Dlatego rozpoczynamy zapisy na KITE, SURF & JOGA CAMP w Chałupach, który odbędzie się 17 - 21 czerwca.

Oczywiście, poważnie traktujemy obecną sytuację i mamy na uwadze Wasze zdrowie oraz bezpieczeństwo. Nie chcemy także przyczynić się do rozprzestrzeniania się wirusa, dlatego upewniamy się, że w szkołach i na kempingach, gdzie organizujemy nasze Campy wprowadzane są liczne zabezpieczenia antywirusowe np. regularna dezynfekcja szkoły, sprzętu, pianki na wyłączność etc. Wszystkie szczegóły dotyczące takich zabezpieczeń podczas Campu w Chałupach znajdziecie na końcu.

W związku ze szczególną sytuacją dajemy Wam także GWARANCJĘ ZWROTU CAŁOŚCI ZALICZKI, gdyby sytuacja z rozprzestrzenianiem się wirusa uległa zmianie, a zorganizowanie campu, z przyczyn od nas niezależnych, było niemożliwe.

Mamy jednak nadzieję, że sytuacja będzie zmieniać się tylko na lepsze! Otwieramy więc sezon KITE, SURF & JOGA CAMPEM w Chałupach by Dziewczyny, które kochają kitesurfing!

Już piąty rok będziemy dzielić się z Wami naszą kitesurfingową pasją! Na camp zapraszamy dziewczyny w każdym wieku i każdym poziomie zaawansowania. Zarówno te z Was, które dopiero marzą o nauce kitesurfingu, jak i te, które już pływają i pod okiem doświadczonych instruktorów oraz w towarzystwie innych super - babek chcą zrobić progres.

Jak zwykle łączymy intensywną naukę z aktywnym spędzaniem czasu poza zajęciami kitesurfingu. Podczas campu będziecie mogły też spróbować surfingu i wake'a, a najwspanialsze chwile campu będą uwiecznione na pięknych zdjęciach zrobionych przez profesjonalnego fotografa. Te z Was, które zainteresowane są jogą będą mogły wziąć udział w zajęciach przygotowanych z specjalnie z myślą o kitesurferskach, które poprowadzi fantastyczna, znana Wam z poprzednich campów przyjaciółka campu - Monika z Joga Dla Ciebie.

Camp odbędzie się na legendarnym campingu Chałupy 6, położonym nad Zatoką Pucką, w samym sercu surferskiego życia na Półwyspie Helskim. Szkolenia przeprowadzą, doświadczeni (i sprawdzeni przez nas na poprzednich campach) instruktorzy EASY SURF Chałupy 6.

~ NASZA OFERTA ~  
 • Cena (nocleg w 6 osobowych surf - house'ach) 449 zł
 • Cena (nocleg w przyczepach po max 4 osoby) 599 zł

W tej cenie dostajesz:

 • 4 noclegi w surferskiej atmosferze na campingu Chałupy 6, w zależności od wybranego wariantu w 6 - osobowym surf-house'ie (w każdym domku 3 łóżka piętrowe) lub 4 - osobowej przyczepie (na wyposażeniu lodówka i przedsionek)
 • powitalny gift pack dla każdej uczestniczki
 • szkolenie INTRO z surfingu (2 h)
 • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (surferskie ciuchy, kosmetyki etc.)
 • piękne pamiątkowe zdjęcia z Campu wykonane przez profesjonalnego fotografa
 • wyprawę SUP-ami po zatoce, o zachodzie słońca
 • integracyjny grill nad zatoką
 • inne zajęcia sportowe (frisbee, piłka plażowa) i integracyjne (gry planszowe, karty etc.)
 • szkolenia z teorii kitesurfingu (prawo drogi, efekty wiatrowe) oraz bezpieczeństwa na wodzie (self-rescue)
 • koszulkę firmową "Dziewczyny, które kochają kitesurfing"

______________________________________________

Płatne dodatkowo:

1. SZKOLENIE KITE 

Opcja nr 1: kurs IKO 1+2 lub 2+3 
- grupowo - 10 h - 899 zł (grupy 2 osobowe)

Opcja nr 2: kurs IKO 1+2 lub 2+3
indywidualnie - 8 h - 1034 zł

Opcja nr 3: Progres camp* dla zaawansowanych 
6h - własny sprzęt - 300 zł (grupy max 6 osobowe)

Opcja nr 4: Progres camp* dla zaawansowanych 
6h - wypożyczony sprzęt - 600 zł (grupy max 6 osobowe)

Szkolenia prowadzi nasza zaprzyjaźniona szkoła EASY SURF Chałupy 6 mająca bazę na tym samym campingu!

 • Ważne: Progres camp zostanie zorganizowany, jeśli zgłoszą się min. 3 chętne uczestniczki. Mogą wziąć w nim udział dziewczyny, które umieją samodzielnie pływać w prawo / lewo i wracać w to samo miejsce (ostrzyć).

2. JOGA

Zajęcia jogi dla kitesurferek (prowadzenie Joga dla Ciebie)

Pakiet 5 sesji x 60 minut = 120 zł.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. Aby zagwarantować sobie miejsce należy wypełnić zgłoszenie poprzez formularz (poniżej) oraz wpłacić zaliczkę na camp 300 zł


WAŻNE

 • cena szkolenia zawiera wypożyczenie sprzętu oraz pianki
 • nawet, jeśli nie będzie wiało nadal pływamy! Zamieniamy naukę kite'a na wake za motorówką (kwota wpłacona na szkolenie kite jest przeliczana na wykorzystane zajęcia wake, wg. cennika szkoły)
 • aby wziąć udział w progres campie musisz mieć opanowaną umiejętność pływania dobrze w prawo i lewo oraz ostrzenia
 • jeśli nie wykorzystasz całego kursu, otrzymasz voucher uprawniający do bezterminowego wykorzystania na innych campach w Chałupach 6 (lub poza campami we wszystkich bazach EASY SURF - w Chałupach 6, w El Gounie i na Limnos).

INFORMACJE PRAKTYCZNE

 • TERMIN: 17 - 21 czerwca 2020
 • MIEJSCE: Camping Chałupy 6, położony nad samą Zatoką Pucką, baza Easy Surf
 • CZAS: początek 17 czerwca o godz. 17.00 (oficjalne rozpoczęcie); na campingu możecie meldować się od godz. 15.00.
  zakończenie 21 czerwca godz. 18.00

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. Aby zagwarantować sobie miejsce należy wypełnić zgłoszenie poprzez formularz (poniżej) oraz wpłacić zaliczkę na camp 300 zł.

Tak! Chcę jechać na camp w Chałupach

~ NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA / FAQ ~

Dla kogo jest camp?
Dla wszystkich dziewczyn kochających wodę i dobrą zabawę!
Na campie możesz uczyć się kitesurfing, doskonalić swoje umiejętności albo po prostu dobrze spędzić z nami czas.
Aby wziąć udział w campie musisz mieć ukończone 18 lat. Górnej granicy wieku nie ma. Zapraszamy wszystkie dziewczyny w każdym wieku! 🙂

Czy mogę przyjechać jeśli jestem zupełnie początkująca?
Jak najbardziej! W trakcie campu będziesz mogła uczyć się zupełnie od zera oraz na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli chcesz zacząć uczyć się kitesufingu, początek sezonu to idealny moment. W gronie innych dziewczyn będzie Ci raźniej zacząć 🙂

Czy muszę mieć swój sprzęt?
Nie. Podczas szkolenia kitesurfinowego otrzymasz cały potrzebny sprzęt, także piankę. O nic nie musisz się martwić.
Wypożyczenie sprzętu i pianki zawarte jest w cenie szkolenia.

Już umiem pływać. Czy na campie nauczę się czegoś nowego?
Tak! Dla zaawansowanych mamy specjalną ofertę szkoleń Progress Camp, podczas których będziesz mogła zdobywać i szlifować nowe umiejętności.
Aby wziąć udział w szkoleniach Progress Camp musisz mieć opanowaną umiejętność pływania dobrze w prawo i lewo oraz ostrzenia.

Co wziąć ze sobą
Śpiwór (+ ew. poduszkę), ręcznik, kostium pod piankę, klapki, suszarkę do włosów, bluzę / kurtkę / pełne buty (na chłodne wieczory), dobry humor! 😉

Przydatne informacje o tym, co warto wziąć na wyjazd znajdziesz także w naszym wpisie: Jak się spakować na wyjazd kitesurfingowy?


ZABEZPIECZENIA ANTYWIRUSOWE WPROWADZONE PRZEZ SZKOŁĘ EASY SURF, WE WSPÓŁPRACY Z KTÓRĄ ORGANIZUJEMY CAMP

 • Wszystkie pomieszczenia szkoły oraz miejsca noclegowe (przyczepy i pokoje Surf House) będą codziennie ozonowane za pomocą wysoce wydajnego generatora ozonu, który w ok. 10 min. zabija wszystkie bakterie i wirusy
 • Biuro i inne zamknięte pomieszczenia będą ozonowane raz dziennie, a miejsca noclegowe przy każdej wymianie turnusu (na życzenie klientów również codziennie)
 • W każdym pomieszczeniu i przyczepie w bazie będą umieszczone zbiorniki z żelem antybakteryjnym
 • Wszystkie powierzchnie kontaktowe: klamki, blaty itd. będą na bieżąco sterylizowane
 • Pokoje i przyczepy przy każdej zmianie turnusu będą sterylizowane i ozonowane
 • Przygotowany zostanie specjalny boks na świeżym powietrzu do przebierania się na zewnątrz
 • Kursanci będą mieli przydzielone darmowe pianki na wyłączność - wydane zostaną pierwszego dnia szkolenia i odebrane po jego zakończeniu
 • W biurze szkoły będzie mogła przebywać maksymalnie jedna osoba
 • Jednocześnie, dzięki aplikacji, wizyty w biurze będą niemal zbędne - większość formalności będzie można załatwić zdalnie, łącznie z rejestracją i szybkim przelewem
 • Osoby wypożyczające sprzęt, również nie będą musiały korzystać z biura - zarejestrują się za pomocą własnego telefonu i bezpośrednio zgłoszą po sprzęt do bosmana - na świeżym powietrzu
 • Spotkanie z instruktorem będzie odbywało się na świeżym powietrzu
 • Ze względu na ograniczanie dystansu, szkolenia będą w miarę możliwości odbywały się z zachowaniem bezpiecznej odległości instruktora od kursanta
 • W czasie zajęć instruktorzy będą się komunikować z kursantem przez radio oraz będą nosić maseczki
 • Wszyscy pracownicy szkoły będą mieli codziennie mierzoną temperaturę,
 • Sprzęt będzie dezynfekowany po każdym użytkowniku