Kochane Dziewczyny!

W 2016 roku - niemal sześć lat i siedem sezonów temu zaproponowałyśmy Wam coś zupełnie nowego - kitesurfingowe obozy w Polsce - w Jastarni - tylko dla dorosłych i tylko dla kobiet. Za to z mnóstwem sportowych atrakcji, integracji wieczorami i - oczywiście wspólnym noclegiem. Okazało się, że wiele wspaniałych, aktywnych i poszukujących fajnych form spędzania kobiet, czekało na taką właśnie propozycję! Dalej szłyśmy więc jak burza!

W 2017 roku - zaczęłyśmy wyjazdy zagraniczne - najpierw do przepięknej El Gouny, która dziś jest naszym bestsellerem!

W 2018 roku na mapie naszych wyjazdów pojawiły się także Chałupy z ich niepowtarzalnym surferskim vibe’m i surfingiem na falach Bałtyku, bo ten sport zaczął powoli podbijać serca naszych dziewczyn i nasze!

W 2020 roku - surfing na stałe pojawił się w programie naszych wyjazdów, a to za sprawą jednej z topowych surferskich miejscówek świata - Portugalii. Od trzech lat jeździmy tam coraz bardziej zakochane w tej okolicy i bogactwie sportów wodnych, które oferuje.

Ciekawe jesteście co dalej? Jeśli z przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że na najbliższy sezon także mamy dla Was nowości i niespodzianki!

W 2022 roku po raz pierwszy zabieramy Was do słonecznej Hiszpanii, a dokładnie do niej najpiękniejszego regionu Costa Brava oferującego krystalicznie czystą, turkusową wodę, przepiękne plaże, cudowne, zielone wzgórza i pełne atrakcji miasta i miasteczka. 

W centrum naszego zainteresowania będą deski, ale tym razem SUP-owe. Dlaczego?
 • SUP-a pokochałyśmy podczas naszych wyjazdów do Portugalii 
 • daje on niesamowitą możliwość aktywnego spędzania czasu na wodzie
 • pozwala na eksplorowanie wybrzeża w niezwykły sposób i poznawanie go z zupełnie innej perspektywy
 • jest uniwersalny - to świetny sport zarówno dla doświadczonych, aktywnych dziewczyn, jak i tych, które dopiero chciałyby zacząć przygodę ze sportami deskowymi i wodnymi
 • daje możliwość pływania w różnych warunkach - przy flaucie i na lekkiej fali, o wschodzie i zachodzie słońca, na SUP warunki są niemal zawsze!
 • to super zabawa i świetny sport dla każdego!
Ale to jeszcze nie wszystko! Jak wiecie na naszych campach nie ma nudy i cały czas coś się dzieje!

Dlatego do współpracy zaprosiłyśmy fantastycznych tancerzy, którzy przeprowadzą dla nas świetne zajęcia z Salsy i Bachaty! Tak, jesteśmy w Hiszpanii więc połączymy ruch z gorącymi rytmami i także w ten sposób aktywnie spędzimy czas.

A to nie koniec! Jak zawsze drzemie w nas podróżniczy duch i chcemy pokazać Wam najpiękniejsze miejsca w okolicy. Zabierzemy Was więc na całodniową wycieczkę po Barcelonie, żeby wraz z licencjonowanym, polskojęzycznym przewodnikiem, pokazać Wam kultowe budynki, niezwykłą architekturę i najpiękniejsze zakątki tego miasta. 

Co Wy na to? Jeśli czujecie, że ten wyjazd to, coś dla Was, to dodamy jeszcze, że będziemy mieszkać w hotelu z pięknymi, nowiutkimi pokojami, widokiem na morze, obszernymi tarasami i pełnym wyżywieniem w cenie (śniadanie, obiad kolacja). A wszystko nieopodal centrum uroczego miasteczka Lloret de Mar i oczywiście blisko klubów i barów, bo wieczorami będziemy razem eksplorować uroki życia nocnego Costa Brava! 😉

Oto szczegóły naszej wyprawy!

NASZA OFERTA:

CENA 389 euro + 500 zł ZAWIERA
 • 6 dni / 5 nocy w hotelu w pokojach dwuosobowych
 • wyżywienie (śniadanie / obiad / kolacja) 
 • transfer lotnisko w Barcelonie - hotel - lotnisko*
 • pływanie na SUP-ach x 3 (3 sesje wraz z nauką i pamiątkowymi zdjęciami)
 • zajęcia taneczne x 2 (dwie dwugodzinne sesje - Salsa oraz Bachata)
 • wieczorne zajęcia taneczne na plaży x 1
 • całodniową wycieczkę autokarową do Barcelony z licencjonowanym przewodnikiem
 • wspaniały giftpack z kosmetykami i gadżetami dla każdej uczestniczki
 • opiekę i organizację teamu Dziewczyny, które kochają kitesurfing

* Darmowy transport będzie skorelowany z lotem Wizzair z Warszawy. Z transportu w cenie wyjazdu mogą skorzystać wszystkie osoby, które przylecą tym lotem lub innymi lotami w zbliżonym czasie.

CENA NIE ZAWIERA
 • lotu 
 • napojów w hotelu (poza wodą oraz kawą do śniadania)
 • płatnych wstępów podczas wycieczki do Barcelony
 • ubezpieczenia podróżnego
 • atrakcji fakultatywnych takich jak tradycyjny Hiszpański obiad czy parasailing

Tak! Chcę jechać na Active Camp dla Dziewczyn do Hiszpanii!

* Aby wziąć udział w campie musisz mieć ukończone 18 lat. Górnej granicy wieku nie ma.
~ WAŻNE INFORMACJE ~

Jak wygląda rezerwacja?

Żeby zarezerwować miejsce wpłacasz zaliczkę 100 euro + 500 zł. Reszta opłaty na miesiąc przed rozpoczęciem campu, czyli do 19 kwietnia.

Czym najlepiej tam dolecieć?

Wizz Airem z Warszawy do Barcelony. Koszt z podręcznym bagażem to około 500 - 600 zł. Dla dziewczyn, które przylecą tym lotem organizujemy prywatny transport busem do Lloret de Mar, gdzie odbywa się camp.

Czy przyjmujecie osoby początkujące?

Oczywiście! W naszych campach chodzi właśnie o to, żeby razem się uczyć i wspierać.

Czy jestem za stara? 😀

Nie. 🙂 Na nasze campy przyjeżdżają dziewczyny od 18 do 50+ lat! (Warunek konieczny to ukończone 18 lat). Musisz być młoda duchem, chcieć się razem uczyć i bawić!

Czy muszę mieć jakieś doświadczenie w SUP-ite lub tańcu?

Nie! Nasze zajęcia skonstruowane są tak, żeby skorzystać z nich mogły zarówno dziewczyny z jakimś doświadczeniem, jak i zupełnie początkujące. 

Czy wypożyczenie sprzętu jest w cenie campu?

Tak! Wypożyczenie sprzętu do SUP-a jest już w cenie.

Czy jadąc na camp muszę umieć pływać?

Tak, aby wziąć udział w zajęciach na wodzie we wszystkich naszych campach, należy podpisać oświadczenie o umiejętności pływania.

Czy muszę mieć parę do pokoju dwuosobowego, czy mogę jechać sama?

Nie! Jak najbardziej możesz jechać sama, a my znajdziemy Ci współlokatorkę! Na nasze campy większość dziewczyn przyjeżdża w pojedynkę i dzięki temu integracja przebiega błyskawicznie!!!