Aby wziąć udział w campie musisz mieć ukończone 18 lat. Górnej granicy wieku nie ma. Zapraszamy wszystkie dziewczyny w każdym wieku! Bycie Dziewczyną to stan ducha, a nie metryka! 🙂
Jak najbardziej! Większość dziewczyn przyjeżdża na campy solo (bez koleżanek), integracja przebiega więc błyskawicznie!
Cena wyjazdu nie obejmuje ubezpieczenia. Warto dokupić ubezpieczenie od sportów podwyższonego ryzyka (obejmującego kitesurfing) – we własnym zakresie.
Żeby zarezerwować miejsce, wypełniasz formularz na stronie oraz wpłacasz zadatek 300 zł na camp + 300 zł na kurs kitesurfingu. Reszta opłaty na miejscu, w dniu rozpoczęcia campu.
Na naszych campach w na Półwyspie Helskim jest zwykle między 20 a 30 uczestniczek.
Półwysep Helski to jedno z najlepszych miejsc do nauki kitesurfingu, także dla początkujących, bo woda jest płytka i płaska.
Jak najbardziej! W trakcie campu będziesz mogła uczyć się zupełnie od zera oraz na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli chcesz zacząć uczyć się kitesurfingu, to idealna okazja. W gronie innych dziewczyn będzie Ci raźniej zacząć!
Na wszystkich poziomach – od zera do pierwszych tricków. Jeśli jesteś początkująca nie stresuj się, zawsze na campie jest kilka dziewczyn, które zaczynają od początku. Nie będziesz sama! 🙂
Kurs kitesurfingowy jest dodatkowo płatny. Ceny kursów znajdziesz w opisie wyjazdu.
Wszystko zależy od wiatru. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu kite i jeśli warunki sprzyjają można mieć nawet dwie sesje lekcyjne dziennie.
Nie. Podczas szkolenia kitesurfinowego otrzymasz cały potrzebny sprzęt, także piankę. O nic nie musisz się martwić. Wypożyczenie sprzętu i pianki zawarte jest w cenie szkolenia. Jeśli już pływasz samodzielnie, ale nie masz swojego sprzętu, możesz go (odpłatnie) wypożyczyć na miejscu.
Nie musisz mieć swojej pianki! Piankę możesz wypożyczyć na miejscu i jest to już w cenie campu.
Na Helu jest przyjemne, piaszczyste dno więc nie trzeba pływać w butach.
Tak, aby wziąć udział w zajęciach na wodzie na wszystkich naszych campach, należy podpisać oświadczenie o umiejętności pływania.
Jeśli chodzi o kitesurfing, w pierwszej kolejności realizowane są szkolenia zarezerwowane przed przyjazdem. Jeśli warunki sprzyjają i są dostępni instruktorzy, można dokupić lekcje kitesurfingu na miejscu, jednak nie gwarantujemy takiej możliwości.
Dokupienie lekcji surfingu na miejscu jest zależne od dostępności instruktorów.
W cenie campu jest grill integracyjny pierwszego wieczora. Podczas kolejnych dni wyżywienie jest we własnym zakresie. Na terenie kempingu jest restauracja, w której zwykle jemy wspólne śniadania. Są one serwowane od 9.00 w formie bufetu szwedzkiego. Wieczorami będziemy natomiast odwiedzać razem najlepsze restauracje i bary w okolicy.
Tak, jeśli przyjedziesz samochodem możesz bezpłatnie zaparkować na terenie kempingu lub – jeśli na kempingu nie będzie już miejsc – na bezpłatnym parkingu przed samym kempingiem.
Śpiwór (+ ew. poduszkę), ręcznik, kostium pod piankę, klapki, suszarkę do włosów, bluzę / kurtkę / pełne buty (na chłodne wieczory), pelerynę / parasolkę na deszcz i oczywiście dobry humor!
Przyczepy są 4-osobowe. Zwykle są w nich dwa podwójne łóżka i aneks kuchenny. W przyczepach jest lodówka, czajnik i bieżąca woda, ale nie ma łazienki – korzysta się ze wspólnych łazienek kempingowych.
Domki holenderskie są 5-osobowe. Każdy składa się z dwóch sypialni i living roomu z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem. W każdym domku jest też łazienka i WC – osobno.
Tak, wszystkie przyczepy i domki są wyposażone w lodówkę, czajnik i naczynia / sztućce.
Na wyposażeniu domków / przyczep nie ma ani suszarek ani ręczników.
Pierwszego dnia czekamy na Was od godz. 15.00 – od tej godziny rozpoczynamy kwaterowanie w domkach / przyczepach. Ostatniego dnia, jeśli warunki pogodowe sprzyjają, zajęcia mamy do późnego popołudnia.