Dla wszystkich dziewczyn kochających wodę i dobrą zabawę! Na campie możesz uczyć się surfingu i kitesurfingu lub doskonalić swoje umiejętności.
Aby wziąć udział w campie musisz mieć ukończone 18 lat. Większość uczestniczek ma 25 – 40 lat, ale przyjeżdżają także młodsze i starsze! 🙂 Choć są z nami dziewczyny w różnym wieku, wszystkie zawsze świetnie się dogadujemy, bo łączy nas miłość do wody, słońca i zabawy! Zapraszamy dziewczyny w każdym wieku! Górnej granicy wieku nie ma 😉
Jak najbardziej! Większość dziewczyn przyjeżdża na campy solo (bez koleżanek), integracja więc przebiega błyskawicznie! 🙂 Oczywiście znajdziemy Ci także współlokatorki do pokoju.
Cena wyjazdu nie obejmuje ubezpieczenia. Warto rozważyć dokupienie ubezpieczenia od sportów podwyższonego ryzyka – we własnym zakresie.
Jak najbardziej! W trakcie campu będziesz mogła uczyć się zupełnie od zera, ale także kontynuować naukę na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli chcesz zacząć uczyć się surfingu lub kitesurfingu – camp to idealna okazja. W gronie innych dziewczyn (często też początkujących) jest zawsze raźniej! 🙂
Na campie w Portugalii zawsze jest sporo dziewczyn rozpoczynających dopiero swoją przygodę z surfingiem i kitesurfingiem. Jeśli jesteś początkująca nie stresuj się, nie będziesz sama! 🙂
Szkolenie kitesurfingowe realizowane jest przez szkołę z międzynarodową kadrą posługującą się językiem m. in. polskim i angielskim. Szkolenie może być przeprowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim, w zależności od dostępności instruktorów.
Kurs surfingu jest już w cenie wyjazdu. Kurs kitesurfingu jest dodatkowo płatny.
W cenie wyjazdu jest 5 lekcji nauki surfingu. Jedna lekcja to ok. 2,5 h zajęć.
Portugalia to jedno z najlepszych miejsc na świecie do nauki surfingu. Lekcje odbywają się na plażach z równymi i niewielkimi falami, idealnymi do nauki.
Z dokupieniem lekcji surfingu na miejscu zwykle nie ma problemu. Ostateczna decyzja zależy jednak od warunków pogodowych i dostępności instruktorów.

Jeśli chodzi o kitesurfing, w pierwszej kolejności realizowane są szkolenia zarezerwowane przed przyjazdem. Jeśli warunki będą sprzyjały i będą dostępni instruktorzy, będzie można dokupić lekcje kitesurfingu na miejscu, jednak nie gwarantujemy takiej możliwości.

Camp odbywa się w Lagos. Najbliżej Lagos (ok. godzina jazdy) jest lotnisko w Faro. Większość dziewczyn przylatuje lotem Ryanair z Warszawy Modlin do Faro. Z tym lotem jest też zsynchronizowany bezpłatny transfer do bazy.
Możesz dostać się do Lagos pociągiem lub autobusem. Alternatywnie możemy zamówić dla Ciebie prywatny transfer za dodatkową opłatą.
W grupie jest zwykle około kilkanaście dziewczyn.
Nocujemy w bungalowach 4-osobowych z łazienką i tarasem, na terenie campu surferskiego, w mieście Lagos.
W domkach jest pościel i ręczniki. Nie ma natomiast suszarek do włosów.
W cenie campu jest 7 śniadań i 5 obiadokolacji wraz z napojami bezalkoholowymi. W pozostałe 2 dni, gdy na campie nie ma obiadokolacji, wybieramy się wspólnie na kolację na mieście, podczas której każdy płaci za siebie.
Tak, aby wziąć udział w zajęciach na wodzie na wszystkich naszych campach, należy podpisać oświadczenie o umiejętności pływania wpław.
Będzie potrzebna długa pianka – woda w oceanie jest zimna nawet, gdy na dworze jest ciepło.
Nie musisz mieć swojej pianki! Piankę możesz wypożyczyć na miejscu, a wypożyczenie jest już w cenie campu.
Do surfingu nie potrzeba butów. Jeśli planujesz naukę kitesurfingu, to ze względu na ostre muszelki na dnie, buty z gumową podeszwą będą potrzebne.
W bazie możesz płacić wyłącznie gotówką, wyłącznie w euro.

Przeczytaj także wpis na naszym blogu: Jak się spakować na wyjazd kitesurfingowy? O czym warto pamiętać?

Chcesz być na bieżąco z informacjami o campach?
Zamów nasz newsletter!
ZAMAWIAM

Pobierz bezpłatnie e-book "Podręcznik kitesurfingu dla
totalnie początkujących"

Zapisz się na naszą listę mailingową, żeby otrzymać podręcznik całkowicie bezpłatnie.
close-link