Dla wszystkich dziewczyn kochających wodę i dobrą zabawę! Na campie możesz uczyć się kitesurfing, doskonalić swoje umiejętności albo po prostu dobrze spędzić z nami czas.

Aby wziąć udział w campie musisz mieć ukończone 18 lat. Górnej granicy wieku nie ma. Zapraszamy wszystkie dziewczyny w każdym wieku! Bycie Dziewczyną to stan ducha, a nie metryka!

Żeby zarezerwować miejsce wpłacasz zaliczkę 300 zł na camp + 300 zł na szkolenie. Reszta opłaty na miejscu po przyjeździe.

Jak najbardziej! W trakcie campu będziesz mogła uczyć się zupełnie od zera oraz na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli chcesz zacząć uczyć się kitesurfingu, to idealna okazja. W gronie innych dziewczyn będzie Ci raźniej zacząć!

Nie. Podczas szkolenia kitesurfinowego otrzymasz cały potrzebny sprzęt, także piankę. O nic nie musisz się martwić. Wypożyczenie sprzętu i pianki zawarte jest w cenie szkolenia.

Tak, aby wziąć udział w zajęciach na wodzie na wszystkich naszych campach, należy podpisać oświadczenie o umiejętności pływania.

W cenie campu jest grill integracyjny pierwszego wieczora. Podczas kolejnych dni wyżywienie jest we własnym zakresie. Na terenie kempingu jest restauracja, w której zwykle jemy wspólne śniadania. Są one serwowane od 9.00 w formie bufetu szwedzkiego. Wieczorami będziemy natomiast odwiedzać razem najlepsze restauracje i bary w okolicy.

Tak, jeśli przyjedziesz samochodem możesz bezpłatnie zaparkować na terenie kempingu lub – jeśli na kempingu nie będzie już miejsc – na bezpłatnym parkingu przed samym kempingiem.

Śpiwór (+ ew. poduszkę), ręcznik, kostium pod piankę, klapki, suszarkę do włosów, bluzę / kurtkę / pełne buty (na chłodne wieczory), pelerynę / parasolkę na deszcz i oczywiście dobry humor! 

Przyczepy są 4-osobowe. Zwykle są w nich dwa podwójne łóżka i aneks kuchenny. W przyczepach jest lodówka, czajnik i bieżąca woda, ale nie ma łazienki – korzysta się ze wspólnych łazienek kempingowych. 

Domki holenderskie są 5-osobowe. Każdy składa się z dwóch sypialni i living roomu z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem. W każdym domku jest też łazienka i WC – osobno.

Tak, wszystkie przyczepy i domki są wyposażone w lodówkę, czajnik i naczynia / sztućce.

Pierwszego dnia czekamy na Was od godz. 15.00 – od tej godziny rozpoczynamy kwaterowanie w surfhouse’ach. Ostatniego dnia, jeśli warunki pogodowe sprzyjają, zajęcia mamy do późnego popołudnia.

Przeczytaj także wpis na naszym blogu: Jak się spakować na wyjazd kitesurfingowy? O czym warto pamiętać?