Kite, Surf & Joga Camp dla Kobiet: Jastarnia 14 – 18 sierpnia (Długi Weekend!)

Zapraszamy Was na nasz kultowy, sztandarowy camp do Jastarni! Dlaczego to miejsce jest dla nas takie wyjątkowe? Bo tu w czerwcu 2016 roku rozpoczęła się historia Campów by “Dziewczyny, które kochają kitesurfing".

Zapraszamy Was do Jastarni w wyjątkowym terminie, bo 15 sierpnia to dzień wolny od pracy! A więc biorąc zaledwie 1 dzień urlopu można z nami spędzić niezapomniany, aktywny i bardzo długi weekend na Helu!

Brak miejsc na ten camp

Kite, Surf & Joga Camp dla Kobiet: Jastarnia 28 sierpnia - 1 września 2024

Końcówka lata to jeden z naszych ulubionych okresów na Helu. Często nadal jest ciepło, ale można szkolić się w komfortowych warunkach, bo nie ma tłumów na wodzie! W bezwietrzne dni to z kolei okazja, żeby próbować surfingu na falach albo poszaleć na wake’u za motorówką.

To także idealny czas, żeby rowerami wyskoczyć na wycieczkę, a wieczory spędzić w najlepszych knajpkach w okolicy z przytupem żegnając to sezon!

Więcej informacji i zapisy

Kite, Surf & Joga Camp dla Kobiet: Chałupy, 4 - 8 września 2024

Chcesz nauczyć się kitesurfingu i poznać inne dziewczyny mające tę samą pasję? Masz ochotę spędzić kilka dni aktywnie, uprawiając kitesurfing, surfing, pływając na wake’u praktykując jogę, a to wszystko na pięknym Półwyspie Helskim? A może po prostu potrzebujesz spróbować czegoś nowego, wyrwać się na kilka dni z codzienności, a może nawet odpiąć wrotki w towarzystwie innych super - babek? Jeśli tak to właściwy wyjazd dla Ciebie!

Więcej informacji i zapisy

Kitesurfingowy Camp dla Kobiet: El Gouna, 22 - 29 września 2024

Campy w El Gounie to nasz absolutny bestseller i... wcale się temu nie dziwimy! To zaledwie 4 godziny lotu z Polski, a niemal zawsze świeci tam słońce, woda jest płytka i turkusowa, a warunki do uprawiania kitesurfingu - znakomite!

Na dodatek wrzesień to idealny czas, żeby polecieć do El Gouny, bo statystyki wiatrowe są rewelacyjne - jedne z najlepszych w całym roku!

Więcej informacji i zapisy

Surf, Kite & Joga Camp dla Kobiet: Portugalia, 19 – 26 października 2024

Przewodnim motywem naszego campu będzie surfing. Aż 5 lekcji jest już w programie campu! Ale te z Was, które chcą spróbować kite'a czy windsa także będą miały taką możliwość! W cenie campu są też aż 2 godziny jogi dziennie!

Wyjazd przeznaczony jest dla dziewczyn w każdym wieku 18+. Bo bez względu na to czy mamy 25 czy 52 lata łączy nas miłość do wody, sportowa pasja, chęć poznawania innych ludzi i spędzania czasu w fajny, aktywny sposób!

Więcej informacji i zapisy

Kite Camp dla Dziewczyn: El Gouna 7 - 14 listopada 2024

Zapraszamy Was do naszej ukochanej El Gouny, gdzie woda jest płytka, płaska i turkusowa. Szkolą nas profesjonalni i sympatyczni instruktorzy, beach-boy’e zawsze z uśmiechem pomagają na plaży, a na wodzie nad naszym bezpieczeństwem czuwa łódka asekuracyjna.

Do tego na spocie jest bar, łóżka plażowe i hamaki pod palmami, które pozwalają świetnie zrelaksować się po zajęciach.

Więcej informacji i zapisy

Wakacje marzeń w Tajlandii. Wyjazd tylko dla kobiet: 2 - 14 lutego 2025

Kasia Jaklewicz, dziennikarka, podróżniczka, kitesurferka, założycielka "Dziewczyn, które kochają kitesurfing", zaprasza swoją autorską wyprawę do Tajlandii. Program tego wyjazdu to owoc jej niezliczonych wyjazdów do Azji Południowo Wschodniej.

Tajlandia Dream Trip - nazwała właśnie tak, bo to owoc jej marzeń, aby stworzyć “szyty na miarę” wyjątkowy, fascynujący i aktywny program wyjazdu do Tajlandii, wyróżniający się na tle masowych wycieczek, oferowanych przez wielkie biura.

Więcej informacji i zapisy