Dla wszystkich dziewczyn kochających wodę i dobrą zabawę!  Na campie możesz uczyć się kitesurfing, doskonalić swoje umiejętności albo po prostu dobrze spędzić z nami czas.
Aby wziąć udział w campie musisz mieć ukończone 18 lat. Większość uczestniczek ma 25 – 40 lat. Przyjeżdżają także młodsze i starsze. Choć są z nami dziewczyny w różnym wieku zawsze świetnie się dogadujemy, bo łączy nas miłość do wody, słońca i zabawy! Zapraszamy wszystkie dziewczyny w każdym wieku! Górnej granicy wieku nie ma. 🙂
Jak najbardziej! Większość dziewczyn przyjeżdża na campy solo (bez koleżanek), integracja więc przebiega błyskawicznie! 🙂 Oczywiście znajdziemy Ci także współlokatorkę do pokoju.
Jak najbardziej! W trakcie campu będziesz mogła uczyć się zupełnie od zera oraz na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli chcesz zacząć uczyć się surfingu lub kitesurfingu, camp to idealna okazja. W gronie innych dziewczyn będzie Ci raźniej zacząć! 🙂

W cenie campu nie ma ubezpieczenia. Zachęcamy do wykupienia ubezpieczenie podróżnego oraz ubezpieczenia obejmującego uprawianie sportów podwyższonego ryzyka.

Camp odbywa się w Lagos. Najbliżej Lagos (ok godzina jazdy) jest lotnisko w Faro. Większość dziewczyn przylatuje lotem Ryanair z Warszawy Modlin do Faro. Z tym tym lotem jest też zsynchronizowany bezpłatny transfer do bazy.

Możesz dostać się do Lagos pociągiem lub autobusem. Alternatywnie możemy zamówić dla Ciebie prywatny transfer w cenie 70 euro w jedną stronę.

Nocujemy w bungalowach 3 i 4-osobowych z łazienką i tarasem na terenie campu surferskiego, w mieście Lagos.


W cenie campu jest 7 śniadań i 5 obiadokolacji wraz z napojami bezalkoholowymi. W pozostałe 2 dni, gdy na campie nie ma obiadokolacji, wybieramy się wspólnie na kolację na mieście, podczas której każdy płaci za siebie.


Tak, aby wziąć udział w zajęciach na wodzie na wszystkich naszych campach, należy podpisać oświadczenie o umiejętności pływania.

Szkolenie kitesurfingowe realizowane jest przez szkołę z międzynarodową kadrą posługującą się językiem m. in. polskim i angielskim. Szkolenie może być przeprowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim, w zależności od dostępności instruktorów.

Będzie potrzebna długa pianka – woda w oceanie jest zimna nawet, gdy na dworze jest ciepło.

Surfing uprawia się bez butów. Do uprawiania kitesurfingu buty nie są konieczne, ale ze względu na ostre muszelki na dnie mogą się przydać. Jeśli więc masz buty do pływania – weź je ze sobą.

Z dokupieniem lekcji surfingu na miejscu zwykle nie ma problemu. Ostateczna decyzja zależy jednak od warunków pogodowych i dostępności instruktorów. Jeśli chodzi o kitesurfing w pierwszej kolejności realizowane są szkolenia zarezerwowane przed przyjazdem. Jeśli warunki będą sprzyjały i będą dostępni instruktorzy, będzie można dokupić lekcje kitesurfingu na miejscu, jednak nie gwarantujemy takiej możliwości.

W bazie możesz płacić wyłącznie gotówką, wyłącznie w euro.

Przeczytaj także wpis na naszym blogu: Jak się spakować na wyjazd kitesurfingowy? O czym warto pamiętać?