Witaj w świecie „Dziewczyn, które kochają kitesurfing”!

Mam na imię Kasia i od 2016 roku prowadzę ten blog oraz organizuję kitesurfingowe campy dla dziewczyn, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tym niesamowitym sportem albo zdobywać kolejne umiejętności.

Więcej o mnie przeczytasz w TEJ zakładce.


CAMPY (dla Dziewczyn)

Jeśli jesteś zainteresowana naszymi campami sprawdź koniecznie zakładkę CAMPY. Znajdziesz tam relacje z poprzednich campów, fantastyczne zdjęcia i zapowiedzi kolejnych wyjazdów.

Koniecznie polub nas też na Facebooku – tam najszybciej dowiesz się o kolejnych, przygotowywanych przez nas wydarzeniach.

Na naszym Facebooku publikujemy też informacje i ciekawostki z kitesurfingowego świata (zwłaszcza te dotyczące dziewczyn!)  i inspiracje okołokitesurfingowe – od sprzętu, po gadżety i ubrania.

Jesteśmy także na Instagramie. Znajdziesz tam zdjęcia polskich kitesurferek. Mamy nadzieję, że zainspirują Cię i zmotywują do dalszego progresu! Chętnie umieścimy tam także Twoje zdjęcie. Wystarczy, że oznaczysz @dziewczny_kochaja_kitesurfing na zdjęciu lub w opisie.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kitesurfingu lub naszych campów napisz wiadomość prywatną na Facebooku lub wyślij mail na adres:

KONTAKT: kontakt@kochamkitesurfing.com

Na pewno odpowiemy!


WSPÓŁPRACA (dla Firm)

Jeśli prowadzisz firmę i z informacją o swoich produktach lub usługach chcesz dotrzeć do aktywnych kobiet, uprawiających sporty, podróżujących i cieszących się życiem – jesteś w dobrym miejscu.

Jeśli chcesz dotrzeć do dziewczyn uprawiające deskowe sporty wodne – jesteś w najlepszym do tego miejscu w polskim internecie. 🙂

W ramach współpracy oferujemy zarówno działania online, jak i offline (na campach, eventach). Współpracowałyśmy już z takimi markami jak Lirene, Ziaja, Chasing Lands czy Zooki Wear.

Jeśli masz:

  • Dobry produkt lub usługę zgodną z tematyką tego bloga i związanych z nim mediów społecznościowych.
  • Ciekawą, kreatywną i inspirującą propozycję współpracy.
  • Planujesz kampanię reklamową lub działania marketingowe skierowane do aktywnych kobiet.

Napisz do mnie:

KONTAKT: kontakt@kochamkitesurfing.com

Kasia


DSC_3864