"Dziewczyny, które kochają kitesurfing" w Pytaniu na Śniadanie.

Dziewczyny, które kochają kitesurfing w telewizji śniadaniowej! Ekipa "Pytania na śniadanie" odwiedziła nas na Półwyspie, żeby nakręcić o nas materiał, dowiedzieć się, o co chodzi z tą naszą miłością do kite'a i dlaczego jest to super sport dla każdego!

Tu zobaczycie reportaż na tema "Dziewczyn, które kochają kitesurfing" w pytaniu na śniadanie. Polecamy!!!

Zobacz ten materiał

Wywiad w "Wysokich Obcasach"

- Na nasze campy przyjeżdżają kobiety od 19 do ponad 49 lat: singielki, matki, mężatki. Niektóre miały już styczność z tym sportem, inne są całkowicie początkujące. U nas wiedzą, że nikt się nie będzie z nich śmiał, nawet jeśli zaczynają po 30-tce albo 40-tce i że NIE trafią w miejsce, gdzie pływają sami super wysportowani młodzi mężczyźni.

Wywiad w "Wysokich Obcasach" z Katarzyną Jaklewicz, organizatorką wyjazdów kitesurfingowych dla kobiet, założycielką "Dziewczyn, które kochają kitesurfing".

Przeczytaj wywiad

 

Radiowa "Czwórka"

Kasia Jaklewicz, założycielka "Dziewczyn, które kochają kitesurfing", w rozmowie z radiową "Czórką" opowiada o tym, jak wyglądały początki jej kitesurfingowej pasji, jakie to uczucie mknąć na desce i jak wygląda podróżnicze życie kitesurferki.

Posłuchaj wywiadu

Magazyn "SHAPE"

Jak zacząć przygodę z kitesurfingiem? Radzimy na łamach magazynu "Shape"

Przeczytaj tekst

Portal FESZYN.COM

"Przekonuję kobiety nie tylko do uprawiania kitesurfingu, ale także do spełniania swoich marzeń, próbowania nowych rzeczy, wychodzenia poza własną strefę komfortu!" - wywiad z Kasią Jaklewicz, założycielką "Dziewczyn".

Przeczytaj wywiad

Portal "I AM WOMAN"

Wywiad z Kasią Jaklewicz, założycielką "Dziewczyn" na portalu I AM WOMAN.

Przeczytaj tekst

"Magazyn SWAY"

Tekst o kitesurfingowych campach tylko dla kobiet w "Magazynie SWAY".

Przeczytaj tekst

 

"Girls. Dziewczyny trenują"

Tekst o campach Dziewczyn w magazynie "Girls. Dziewczyny trenują".

Przeczytaj tekst