Ogólne
Aby wziąć udział w campie należy w dniu wyjazdu mieć ukończone 18 lat.
Uczestniczki muszą we własnym zakresie przygotować dokumentację medyczną dostosowaną do aktualnych uwarunkowań, w szczególności wymogów związanych z występowaniem wirusa SARS‐CoV‐2.
Rezerwacja
Warunkiem wstępnej rezerwacji miejsca na campie jest wpłata zadatku w wysokości 100 euro + 600 zł. Pozostała kwota wpłacana jest w momencie przyjazdu na camp. Wyłącznie w euro i wyłącznie w gotówce. 
Wpłata zadatku równoznaczna jest z akceptacją regulaminu obozu.
Warunkiem udziału w campie jest wypełnienie ankiety informacyjnej, wysyłanej uczestniczkom w mailu potwierdzającym rezerwację.
Cena wyjazdu nie obejmuje ubezpieczenia podróżnego oraz ubezpieczenia obejmującego uprawianie sportów podwyższonego ryzyka. Uczestniczki mogą kupić takie ubezpieczenie (i jest to zalecane) we własnym zakresie. 
Cena wyjazdu obejmuje transfer z lotniska w Faro do bazy w Lagos i transfer powrotny. Transfer jest skorelowany z godzinami lotu Ryanair Warszawa Modlin – Faro i Faro – Warszawa Modlin. Uczestniczki mogą skorzystać z tego transferu bezpłatnie, bez względu na to, jaką linią lotniczą podróżują, o ile zadeklarują to wcześniej i stawią się na miejscu spotkania o wskazanej godzinie. Uczestniczki, które nie korzystają z bezpłatnego transferu, docierają do miejsca zakwaterowania / wracają na lotnisko po zakończeniu na swój koszt i we własnym zakresie.
Uczestniczki kwaterowane są w hotelu w pokojach 3 i 4-osobowych z łazienką. O ile uczestniczka nie wskaże preferowanej współlokatorki / współlokatorek, współlokatorki wskazywane są przez opiekunkę obozu.
Szkolenie
Warunkiem udziału we wszelkich aktywnościach związanych ze sportami wodnymi, jest złożenie pisemnego oświadczenia o umiejętności pływania wpław.
Uczestniczki wyrażają zgodę na udostępnienie swoich danych osobowych szkole organizującej zajęcia sportowe.
Godziny zajęć sportowych oraz ich długość uzależnione są od warunków atmosferycznych.
Szkolenie realizowane jest przez szkołę z międzynarodową kadrą posługującą się m.in. językiem polskim i angielskim. Szkolenie może być przeprowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim, w zależności od dostępności instruktorów. Nie ma możliwości zarezerwowania szkoleń wyłącznie w języku polskim.
Nie pojawienie się na zajęciach sportowych, na które uczestniczka wcześniej była zapisana, jest różnoznaczne z wzięciem udziału w zajęciach, a zajęcia są dopisywane do rachunku uczestniczki (w przypadku zajęć sportowych – fakultatywnych). Decyzję o udziale / lub nie musi być przekazana szkole najpóźniej do dnia poprzedzającego zajęcia, do godziny 16.00.
Szkolenie surfingowe (10 h) jest zawarte w cenie wyjazdu. Możliwość wykupienia lekcji kite’a lub zamiany surfingu na kitesurfing będzie uzależniona od warunków wiatrowych. Zamiana 2 sesji surfingowych na 2 sesje kite’a (każda sesja to 3 godziny nauki w grupie 2-osobowej) – dopłata 235 euro / os. Dokupienie 2 sesji kite’a (każda sesja to 3 godziny nauki w grupie 2-osobowej) – dopłata 310 euro
Program campu
Opiekun dołoży wszelkich starań, aby zrealizować program campu.
Program campu może ulec zmianom ze względu na warunki atmosferyczne, techniczne, działanie czynnika ludzkiego lub lokalne uwarunkowania.
W przypadku nie zebrania się minimalnej ilości chętnych poszczególne stałe i fakultatywne elementy programu mogą zostać odwołane. 
Nie skorzystanie z jakiegoś punktu programu campu nie wpływa na cenę campu i uczestniczki nie otrzymują środków za aktywności będące w programie campu, w których nie wzięły udziału.
Rezygnacja
W przypadku rezygnacji uczestniczki zadatek nie podlega zwrotowi. Istnieje możliwość zwrotu zadatku w przypadku znalezienia przez organizatora lub uczestniczkę osoby na jej miejsce.
Zadatek zwracany jest w przypadku odwołania campu.