fbpx
with Brak komentarzy
Processed with MOLDIV
Zuza Czaplińska i Wojtek Gajdos – razem na wodzie i w życiu, fot. via I KITE IT – Zuza Czaplińska Kiteboarding

Masz to szczęście, że spotykasz się z kitesurferką? Gratulujemy! Już wiesz, że to świetna decyzja. Jesteś singlem? Szukaj dziewczyny wśród kitesurferek! Nigdy nie będziesz żałował.


Zapytałyśmy znajomych facetów i jednogłośnie potwierdzają – kitesurferki to najlepsze dziewczyny na świecie. Dlaczego? Jest przynajmniej kilka powodów

  1. Kitesurferki są super-sexy

Bo nie ma nic bardziej pociągającego niż szczera radość z tego, co się robi. No, może jeszcze trochę opalenizny, odrobina piegów i włosy rozjaśnione od słońca. Tego wszystkiego możesz się spodziewać, spotykając się z dziewczyną – kitesurferką.

Kitesurferka nie nakłada tony makijażu, bo spłynąłby w wodzie. Ale i tak wygląda super, bo szeroki uśmiech i błysk w oku sprawiają, że nie można oderwać od niej wzroku.

  1. Kitesurferki są zadbane i wysportowane

Kitesurferka zwykle uprawia także inne sporty – wake, snowboard, longboard, narty, łyżwy, crossfit… Bardzo prawdopodobne więc, że jest wysportowana i świadoma swojego ciała. Wie jak zdrowo żyć i chce być w dobrej formie. W końcu wyjście na plażę w bikini zawsze jest tuż, tuż. 😉

Jeśli więc szukasz dziewczyny, która o siebie dba i nie paraliżuje jej myśl o założeniu kostiumu kąpielowego – dobrze trafiłeś.

  1. Z kitesurferką nie można się nudzić

Jeśli jesteś aktywny, kitesurferka to idealna dziewczyna dla Ciebie! Nie będzie nawiać Cię do spokojnego poleżenia na plaży. Raczej, razem w Tobą, będzie szukać ciekawych rzeczy do zrobienia w okolicy!

W weekend nie będzie nalegać, żeby zostać w łóżku do południa. Zamiast tego wyciągnie cię na rower, na biegówki, na wycieczkę za miasto. Albo – da się Tobie wyciągnąć. 🙂 Tak, czy owak jedno jest pewne: Z nią nigdy nie będziesz się nudził!

  1. Kitesurferka zaakceptuje najbardziej szalone pomysły

Kitesurferka to dziewczyna, która uprawia sport ekstremalny. A więc kocha adrenalinę, spontaniczność, przygodę. Nigdy nie powie Ci, z całonocna jazda nad morze tylko po to, żeby zobaczyć wschód słońca to niedorzeczny pomysł, a sesja wake’a w marcu to szaleństwo. Zamiast tego, razem z Tobą, zacznie się zastanawiać, jak zacząć realizować najbardziej nawet szalony plan.

  1. Z kitesurferką zwiedzisz świat

Kitesurfing to podróże w pogoni za wiatrem. A tak się składa, że wietrzne spoty, często znajdują się w najpiękniejszych, najbardziej egzotycznych zakątkach świata.

Wiążąc się z kitesurferką, możesz spodziewać się więc wielu podróży i to do miejsc, o których istnieniu wcześniej być może nawet nie słyszałeś. Ale zapewniamy, w wielu z nich, jak choćby hiszpańska Tarifa, zakochasz się bez względu na to, czy jesteś kitesurferem, czy nie.

Jeśli więc marzysz o odkrywaniu świata we dwoje, szukaj dziewczyny – kitesurferki. A może – jeśli nie pływasz – na jakimś przyjaznym spocie też zdecydujesz się spróbować tego sportu?

  1. Kitesurferka wie, co jest najważniejsze

I nie są to designerskie ciuchy, superdrogie szpilki albo wymiana sofy. To oczywiście także jest ważne, ale nie jest na pierwszym miejscu. Kitesurferka zawsze wybierze raczej „być” niż „mieć”. Na przykład BYĆ przez dwa tygodnie w Brazylii na wyprawie kite’owej. 🙂

Kitesurferki nie będziesz musiał długo przekonywać, że warto oszczędzić na czymś innym, żeby spełnić marzenia albo, że podróż dookoła świata jest ważniejsza, niż wymiana telewizora.

  1. Kitesurferka nie ograniczy Twojej wolności

Kitesurferka ma swoich przyjaciół i znajomych, bo to sport społeczny – na spotach, podczas wieczornych integracji w bazie, w podróży – poznaje się mnóstwo ludzi. A jeśli ma swoje życie towarzyskie i nie będzie Cię nagabywać o to, żebyś jak najszybciej przedstawił jej kolegów, mamę, psa…

Rozumie także, jak ważna jest w życiu pasja. Nie będzie więc namawiać Cię, żebyś sprzedał motor, przestał chodzić na strzelnicę, ograniczył siłownię i wreszcie więcej siedział w domu.

  1. Kitesurferka będzie najlepszym towarzyszem na wodzie

Jeśli także jesteś kitesurferem, dziewczyna – kitesurferka to idealny kompan. Wystartuje i wyląduje Ci latawiec. Zapytana o prognozę, zawsze poda ją w węzłach, a nie stopniach Celsjusza. Zamiast trząść się z zimna na plaży albo narzekać, że się nudzi, podczas gdy Ty pływasz trzecią godzinę, zaszaleje z Tobą na wodzie. Pomoże wybrać sprzęt albo znaleźć punkt naprawy kite’ów. A w razie potrzeby podniesie na duchu po nieudanej sesji i naprawdę będzie Cię rozumieć.


Dziękujemy I KITE IT – Zuza Czaplinska Kiteboarding za udostępnienie zdjęć

Zapisz się na naszą listę mailingową

Pobierz BEZPŁATNIE e-book "Podręcznik kitesurfingu dla totalnie początkujących"

My też nie lubimy spamu. Będziemy wysyłać Ci tylko informacje o campach.

Leave a Reply

Chcesz być na bieżąco z informacjami o campach?
Zamów nasz newsletter!
ZAMAWIAM

Pobierz bezpłatnie e-book "Podręcznik kitesurfingu dla
totalnie początkujących"

Zapisz się na naszą listę mailingową, żeby otrzymać podręcznik całkowicie bezpłatnie.
close-link