fbpx
with Brak komentarzy

Nie czytaj tego, jeśli nie chcesz z nami jechać. Istnieje realne zagrożenie, że po dojściu do punktu 10, natychmiast zaczniesz pakować walizkę! Przeczytaj to – jeśli chcesz wybrać się z nami. Przekonasz się, że to świetna decyzja! 🙂


Oto 10 powodów, żeby pojechać na nasz Kite&Wake Camp dla dziewczyn do El Gouny:
 1. Spot

ACH_3437

Kite zawsze był, jest i będzie jest na naszych campach najważniejszy. Nieprzypadkowo wybrałyśmy więc szkolenie w Red Sea Zone i tamtejszy spot z płytką i płaską wodą. Jest on także dostosowany jest do potrzeb kitesurferów na każdym poziomie – od zupełnie początkujących, do zaawansowanych. Każda grupa ma swoją strefę – jest strefa nauki, samodzielnego pływania oraz startu i lądowania. Dzięki temu nikt nikomu nie przeszkadza. Można szkolić się lub pływać bezstresowo i bezpiecznie.

 1. Szkoła

Na miejscu będziemy szkolić się w Red Sea Zone, szkole z ponad 10-letnim doświadczeniem. Dysponuje ona wysokiej klasy sprzętem światowych marek, takich jak Nobile Kiteboarding, Crazy Fly czy Su2 oraz takimi ułatwieniami jak kompresory, które pozwalają na błyskawiczne pompowanie latawców bez wysiłku!

ACH_7736_01

Nasze szkolenia prowadzą polscy instruktorzy. Nie musisz się więc obawiać, że czegoś nie zrozumiesz, ani tracić cennego czasu, prosząc o powtórzenie instrukcji. 😉

W trakcie campu możesz wykupić szkolenie dostosowane do Twojego poziomu (także od zera) o preferencji – w pojedynkę lub w grupie. Na zakończenie, otrzymasz Kartę IKO (Międzynarodowej Organizacji Kitesurfingu), potwierdzającą zdobyte przez Ciebie umiejętności.

I jeszcze jedna dobra wiadomość! Szkolenie rescue i naukę teorii (np. prawo drogi, pływy) masz w cenie campu. Oszczędzasz więc sporo pieniędzy, a przy okazji zdobywasz umiejętności bezcenne w trudnej lub wręcz niebezpiecznej sytuacji.

 1. Bezpieczeństwo

io

To podstawa przy uprawianiu każdego sportu – wiadomo! Dlatego mamy dla Was dobrą wiadomość. Nad bezpieczeństwem uczących się i pływających czuwać będzie załoga motorówki, która pomoże w razie potrzeby. Asekuracja jest w cenie wszystkich kursów. Natomiast jeśli już pływasz samodzielnie, możesz na miejscu wykupić rescue pack, co pozwoli Ci czuć się bezpiecznie na wodzie i szybciej robić postępy.

Dodatkowo na plaży możemy liczyć na beach bojów, którzy pomogą fachowo i bezpiecznie wystartować lub wylądować kite.

 1. Prognoza

ACH_3529

Czerwiec to jeden z najlepszych miesięcy do uprawiania Kitesurfingu w El Gounie. Statystyki wiatrowe sa bardzo dobre, a siła wiatru wynosi kilkanaście do dwudziestu węzłów. To idealne warunki, zarówno do nauki, jak i pływania.

Na dodatek jest na tyle ciepło, że można pływać śmiało bez pianki!

 1. Atmosfera

camp1

Nasze campy wyróżnia fantastyczna atmosfera. Zawiązują się na nich prawdziwe przyjaźnie na lata, a uczestniczki nie tylko doskonale się razem bawią, ale też wspierają w trakcie nauki. Jeśli chcesz zacząć się szkolić w przyjaznej atmosferze albo zrobić progres bez stresu, a przy okazji dobrze się bawić – ten camp jest dla Ciebie.

 1. Wakepark

w_S

Jeśli w trakcie Campu zdarzy się bezwietrzny dzień – dalej możemy się szkolić i doskonalić swoje umiejętności na wake’u! W El Gounie znajduje się jeden z najlepszych wakeparków na świecie. W jego skład wchodzą aż 4 wyciągi – 2 wyciągu pięciosłupowe, w tym jeden poruszający się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara o długości 320 metrów – czyli spełniający wymogi olimpijskie. Na początkujących czekają dwa wyciągi dwusłupowe (2.0). Pływanie na nich przyspieszy na naukę kite’a, a zwłaszcza ułatwi opanowanie startów z deską

wake3

 1. Super atrakcyjny Pakiet Camp

To pakiet atrakcji przygotowany specjalnie dla Dziewczyn biorących udział w naszym campie. Sprawia on, że po prostu opłaca się jechać na Camp, bo w cenie wyjazdu dostajecie:

 • lekcje kitesurfingu (2 godz. pływania w tandemie i szkolenia na latawcu treningowym dla początkujących lub 4 godz. warsztatów dla bardziej zaawansowanych)
 • 4 godz. w wakeparku (wraz z wypożyczeniem sprzętu)
 • Lagoon Trip, czyli rejs motorówką po El Gounie
 • ognisko na plaży pod gwiazdami i wspólne grillowanie
 • pamiątkowe zdjęcia z pływania
 • gift pack

I wiele, wiele innych atrakcji.

DSC_6180

 1. Pora

Camp organizujemy na początku czerwca, bo to idealny moment, żeby rozpocząć szkolenia albo odświeżyć wiedzę i zrobić progress. Wrócicie do Polski ze świeżo zdobytymi umiejętnościami na samym początku sezonu i przez całe lato na Helu będziecie mogły kontynuować naukę lub ćwiczyć opanowane w El Gounie Tricki.

okk

 1. Hotel

Podczas Campu nocować będziemy w 4-gwiazdkowym hotelu Three Corners Rihanna Inn.

hotel-rihana-inn-el-gouna-6Do centrum El Gouny dojdziemy stąd spacerkiem, a do bazy w 5 min. dowiozą nas tok-toki lub bezpłatny bus.

W cenie wyjazdu jest pełne wyżywienie, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

I co bardzo ważne – hotel ma swój bufet w bazie (posiłki w nim są w naszym pakiecie all inclusive). Oszczędzamy dzięki temu czas i pieniądze, bo nie musimy wracać na lunch do hotelu, tylko możemy pływać ile chcemy! 🙂

 1. Życie nocne

elgouna7

W El Gounie codziennie coś się dzieje. Znajdziecie tu kluby na świeżym powietrzu, bary z muzyką live i spokojne kafejki, gdzie można spędzić wieczór na poduszkach, pykając fajkę wodną i wsłuchując się w szum można. Tu na pewno nie będziecie się nudzić. Zwłaszcza, że na każdy wieczór campu szykujemy specjalnie atrakcje, takie jak wspólne wyjścia do klubów, projekcje filmów kitesurferskich, czy imprezy karaoke. Obiecujemy dobrą zabawę! 🙂

Camp współorganizują Dziewczyny, które kochają kitesurfing i EASY SURF Travel


Ty też możesz być częścią tej niezwykłej przygody! Dołącz do nas! Informacje o najbliższych campach znajdziesz TUTAJ.

ACH_4781_01

Zapisz się na naszą listę mailingową

Pobierz BEZPŁATNIE e-book "Podręcznik kitesurfingu dla totalnie początkujących"

My też nie lubimy spamu. Będziemy wysyłać Ci tylko informacje o campach.

Leave a Reply

Chcesz być na bieżąco z informacjami o campach?
Zamów nasz newsletter!
ZAMAWIAM

Pobierz bezpłatnie e-book "Podręcznik kitesurfingu dla
totalnie początkujących"

Zapisz się na naszą listę mailingową, żeby otrzymać podręcznik całkowicie bezpłatnie.
close-link