fbpx
with Brak komentarzy

Processed with MOLDIVKońcówka roku to tradycyjnie czas podsumowań i postanowień. Więc i my pokusiłyśmy się o małe podsumowanie starego roku. Uchylamy też rąbka tajemnicy, co czeka nas w nowym, 2018 roku.


Naprawdę – jest co wspominać! Gdy oglądamy zdjęcia z 2017 roku, nie możemy uwierzyć, że wydarzyło się tak wiele!

Po raz pierwszy zabrałyśmy dziewczyny na campy zagraniczne

Już od dawna marzyłyśmy, żeby fantastyczną atmosferę naszych campów w Jastarni przenieść, poza sezonem, w cieplejsze rejony świata. I w tym roku udało się! We współpracy z EASY SURF Travel i Red Sea Zone zorganizowaliśmy w El Gounie w Egipcie dwa fantastyczne campy (czerwiec i październik). Zebrała się na nich wymarzona ekipa, a wiatr był dla nas bardzo łaskawy – statystyki sięgały 80/90 proc. No i do tego wszystkiego, cudowne dni na wodzie, przeplatały się z niezapomnianymi wieczorami! Kolejny raz okazało się, że zabawa w japonkach i pod gołym niebem smakuje najlepiej.

 

Więcej o campach w El Gounie przeczytasz TUTAJ >>

Było o nas głośno w mediach

Oj, działo się pod tym względem! Pisałyśmy o kitesurfingu dla „National Geographic Traveller”. Nasze campy pojawiły się na łamach magazynu „Girls. Dziewczyny trenują” i w poranku radia „Chilli Zet”. A na koniec, spełniło się nasze marzenie i napisały o nas „Wysokie Obcasy”! Bardzo dziękujemy tym wszystkim mediom za zainteresowanie kitesurfingiem!

 

Ale wiecie co? Cieszy nas nie tylko rozgłos, ale głównie to, że dzięki tym wszystkim publikacjom, kolejne dziewczyny mogły się dowiedzieć o kitesurfingu, campach i spróbować tego wspaniałego sportu.

TUTAJ pisałyśmy o tym, czemu kitesurfing to wspaniały sport dla kobiet >>

Miałyśmy nowych sponsorów i wspaniałe nagrody

 

Campową tradycją sa giftpacki, a moment ich wręczania, to zawsze jedna z najprzyjemniejszych chwil campu! O to, żeby każda dziewczyna znalazła w nich coś atrakcyjnego dbali nasi cudowni (i coraz bardziej liczni) sponsorzy. Do firm, które wspierały nas już w poprzednim sezonie, jak np. Hang10.pl (dystrybutor pięknych pianek i lycr), Ziaja czy What the Hel, w 2017 dołączyły kolejne – Lirene, Pure Paw Paw, Sznur Wiór... Dzięki nim, każda dziewczyna, wracała z naszego campu ze wspaniałymi pamiątkami.

Campy to także konkursy z nagrodami, a przy okazji mnóstwo rywalizacji i dobrej zabawy. W tym roku do wygrania były ciuszki od Zooki Wear i od Chasing Lands. To polskie firmy, które produkują piękne surferskie ubrania. Uczestniczki campów mogły też zdobyć kokony Boska’s Teddies, zabiegi kosmetyczne od Perfect Peel Polska, okulary Rookie, gadżety od Fresh Kitesurfing, a nawet deskę SU-2!

Pisząc o sponsorach musimy wspomnieć o SU-2 i Slingshot Polska, z którymi współpracowałyśmy w tym sezonie i o gospodarzach imprez na Półwyspie – Rettungs Budy i Wejście 49 w Jastarni, którym zawdzięczamy szampańską zabawę, szalone noce i wspomnienia na dłuuugo!

 

TUTAJ przeczytasz o wspaniałym zakończeniu sezonu campem w Jastarni >>

Frekwencja na campach przerosła nasze oczekiwania

Największe campy 2017 roku liczyły blisko 30 uczestniczek! Na czerwcowy camp, zabrakło miejsc już w marcu! Niezliczoną ilość razy,  z bólem serca, musiałyśmy Wam mówić, że „niestety, nie ma już miejsc”.

 

I tu należy się Wam słowo wyjaśnienia. Ograniczamy ilość osób na naszych campach, ponieważ Wasz komfort i dobra zabawa są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że zamknięcie listy uczestników na określonej ilości (różnej, w zależności od miejsca) pozwala zorganizować super camp, na którym możemy zatroszczyć się o każdą uczestniczkę.

Ale też nie chcemy nikomu odmawiać. Zależy nam, żeby każda dziewczyna, która chce spróbować kitesurfingu miała taką szansę. A każda, która już rozpoczęła naukę, mogła ją kontynuować w przyjaznym, dopingującym, kobiecym gronie.

Dlatego – uchylamy rąbka tajemnicy i obiecujemy, że w 2018 r. campów będzie jeszcze więcej! 🙂

I co dalej?

Rok 2017 kończymy pełne optymizmu i zapału do działania. Właśnie skończyły się miejsca na nasz majowy Kite&Wake Camp w El Gounie. To dowód na to, jak wiele dziewczyn, chce iść na wodę i spróbować tego pięknego sportu. Bardzo nas to cieszy!

Z radością, już teraz, przygotowujemy dla Was nowości na 2018 rok.

Pierwsza z nich – MIXER, czyli pierwszy camp dla dziewczyn i facetów – odbędzie się w maju. Zapraszamy singli i zapraszamy pary. No i zapewniamy, że będzie się działo!

Więcej informacji o MIXERZE znajdziecie TUTAJ >>>

Planujemy kolejne atrakcje (będą totalne nowości) i – uwaga – campy w nowych miejscach! Będzie ciekawie, będzie wspaniale i na pewno nie będzie nudno! Szczegóły wkrótce! Stay tuned.

A tymczasem, życzymy Wam pięknego roku! Realizacji noworocznych postanowień, słońca, wiatru progresu na kite’cie oraz w każdej innej dziedzinie życia i dużo, dużo radości!

Do zobaczenia na wodzie!


Zdjęcia: Mraczek Photo, Adam HARRY Charuk

Camp Jastarnia 2017, fot. Mraczek Photo

Zapisz się na naszą listę mailingową

Pobierz BEZPŁATNIE e-book "Podręcznik kitesurfingu dla totalnie początkujących"

My też nie lubimy spamu. Będziemy wysyłać Ci tylko informacje o campach.

Leave a Reply

Chcesz być na bieżąco z informacjami o campach?
Zamów nasz newsletter!
ZAMAWIAM

Pobierz bezpłatnie e-book "Podręcznik kitesurfingu dla
totalnie początkujących"

Zapisz się na naszą listę mailingową, żeby otrzymać podręcznik całkowicie bezpłatnie.
close-link